بهترین دکتر هایفوتراپی

بهترین دکتر هایفوتراپی

بهترین دکتر هایپوتراپی در تهران

ویژگی های بهترین دکتر هایفوتراپی در ایران

بهترین دکتر هایفوتراپی در غرب تهران

 

بهترین دکتر هایفوتراپی در ایران 

 

 پس لازم است در ابتدا کمی درباره این زمینه اطلاع بدست آورید. هایفوتراپی چیست؟ هایفوتراپی انقلابی است که  در روش های لیفت صورت که به کمک امواج فراصوت متمرکز با شدت بالا که هایفو نام دارد ، شکل گرفته است. در حقیقت این روش جایگزین مناسبی برای لیفت صورت می باشد که هیچ گونه دردی به همراه ندارد.

این روزها امواج فراصوت به عنوان ابزاری شناخته شده می تواند در روش های مناسب پزشکی به کار برده شود. یکی از کاربردهای اصلی امواج فراصوت ، استفاده از آن در زمینه روش های زیبایی بدون نیاز به جراحی است. کاربرد دیگر هایفو ، استفاده از آن برای درمان تومورهاست و به خاطر همین شهرت زیادی بدست آورده است. نتایج استفاده از هایفوتراپی تاثیر فوق العاده آن در حذف اثرات پیری می باشد. هایفو یک راهکار بسیار عالی برای کشیدن ، لیفت و جوانسازی صورت ، گردن استفاده می شود.

اشعه های فراصوت تولید شده توسط دستگاه های مخصوص ساطع شده و تنها لایه هایی از پوست را مورد هدف قرار می دهند. انرژی فراصوت موجب گرم شدن بافت پوست می شود و هنگامی که سلول ها در ناحیه قرار بگیرند و به دمای معینی برسد ، باعث فرایند تخریب سلولی می شود. فرایند تخریب ، سلول ها را برای تولید کلاژن بیشتر تحریک می کنند. همانطور که می دانید کلاژن نوعی پروتئین است که موجب بهبود بخشیدن ساختار پوست می شود.

بنابراین این روش برای جوانسازی صورت به گونه ای عمل می کند که موجب افزایش کلاژن های جدید می شود. و برای لیفت صورت و گردن باعث کشیدن پوست از راه انقباض کلاژن شده و برای لاغری و زاویه دهی با تاباندن پالس های متمرکز فراصوت موجب تجزیه سلول های چربی خواهد شد.

حال تا حدودی با روش درمانی هایفوتراپی آشنا شدید 


 

 

دکتر رضا نیکو  

 بهترین پزشک هایفوتراپی در تهران میباشد .

استفاده از بهترین تجهیزات و دستگاه هایفوتراپی (دستگاه هایفو دابلو گلد میباشد.

لطفا به تصویر توجه داشته باشید .چنانچه جایی به شما گفتن با دستگاه دابلو گلد

.توجه به شکل و ظاهر دستگاه داشته باشید .


دیدگاه های بازدیدکنندگان

side effects for hydroxychlor 14 خرداد 1400 - 20:08 وبگاه

chlorodine <a href="https://chloroquineorigin.com/#">favipiravir</a> is chloroquine a sulfa drug

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.