روش ها

هیچ حسی بهتر از این نیست که بعد از اصلاح کردن تمامی موهای زائد بدن خود، زیر دوش حمام بروید و از صافی و نرمی پوست خود لذت ببرید. تصور کنید که می‌توانستید هر روز این حس را تجربه کنید، حتی اگر وقتی برای اصلاح موهای خود نداشته باشید و فقط بتوانید یک دوش 5 دقیقه‌ای بگیرید. با به کارگیری روش لیزر موهای زائد، شما می‌توانید با صرف کمترین انرژی و زمان، برای همیشه پوستی صاف و نرم و بدون موهای زائد داشته باشید.

 دیگر آن روزهایی که موهای زائد بدن خود را باید با تیغ می‌تراشیدید و گاهی تصادفا حساس‌ترین نقاط پوست خود را زخم می‌کردید، تمام شده است. در عوض امروزه با کمک روش لیزر موهای زائد می‌توانید در تمام نقاط بدن خود، حتی نقاطی که موهای بسیار خشنی دارند، پوستی نرم و لطیف داشته باشید. همچنین دیگر مجبور نیستید حساسیت و دانه‌های پوستی ناشی از موهای زیر پوستی را تحمل کنید و یا پوست شما قبل از درآمدن کامل موها تیره رنگ شود. با به کار گیری روش لیزر موهای زائد شما می‌توانید پوستی داشته باشید که گویی از ابتدا مویی نداشته است.

انتخاب روش لیزر موهای زائد عموما به منظور زیبایی انجام می‌شود، اما بسیاری افراد این کار را علاوه بر زیبایی برای بهداشت و تمیزی هرچه بیشتر بدن خود انجام می‌دهند. افراد مختلف با سن، حرفه، موقعیت اجتماعی یا سبک زندگی متفاوت می‌توانند برای انجام لیزر موهای زائد با استفاده از لیزر اقدام ‌کنند چرا که این روش نتایج بسیار  موفقیت‌آمیزی به دنبال دارد و ظاهری زیبا و لطیف به پوست می‌دهد.

 زنان تنها کسانی نیستند که دوست دارند هر روز حس تمیزی، زیبایی و لطافت نسبت به بدن خود داشته باشند، بسیاری از مردان نیز به خاطر تاثیرگذاری زیاد و نتایج بلندمدتی که روش لیزر موهای زائد دارد، از آن استفاده می‌کنند. لیزر موهای زائد برای مردان دیگر امری خاص یا متفاوت تلقی نمی شود و به کاری معمولی تبدیل شده که عموما مردان انجام می‌دهند. ما در این کلینیک لیزر موهای زائد را برای آقایان نیز انجام می‌دهیم و حتما مطمئن می‌شویم که مراجعه‌کنندگان ما در حین انجام لیزر کاملا راحت هستند و احساس درد نمی‌کنند

141ad-اموزششش.mp4

 

38aaa-اموزششش 2.mp4   

 

b3ace-اموزششش 3.mp4